İpek Kirpik Perması

ipekkirpik

Ozone Therapy

İpek kirpik perması saf ipekten oluşan gözlerin yapısına göre teker teker ayrıca yapıştırıcısıyla uygulanan bir kirpik uygulamasıdır. Rimel gibi kozmetik ürünleri kullanmadan, kirpiklerinizin daha gür, dolgun ve uzun ömür olmasını sağlamanın en kısa ve kolay yolu ipek kirpik uygulamasıdır.

Öncelikle ipek kirpik uygulaması yaparken mutlaka kullanılan kirpiğin sentetik olmayanını uygulamaktayız, aynı zamanda kirpikleri yapıştırmak için kullandığımız yapıştırıcının da medikal bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Uyguladığımız işlem yaklaşık olarak 1.5 saat kadar sürmektedir. Bir göze kirpiklerin uygulanması işlemi yaklaşık 1-2 saat sürmesi kirpiklerin tek tek yapıştırıldığını düşünecek olursak bu süre gayet normal karşılanmaktadır. İpek kirpik ne kadar dayanır der iseniz bakımları düzenli yapıldığı taktirde 6 ay yada 1 sene civarında değişmektedir.

İpek Kirpik Perması Ne Kadar Süre Kullanılır ?
Uygulamasını yaptığımız kirpiklerin bakımızı düzenli yaptırdığınız taktirde 6 ay gibi bir süre kullanabilirsiniz. Tamamen acısız olan bu uygulamayı yaptırdığınız için aynaya her baktığınızda kendinize teşekkür edeceksiniz.

İpek kirpikleriniz sayesinde artık rimel kullanmadan ruj, fondöten ve birde allıkla günlük makyajınızı rahatlıkla tamamlayabilir ve doğal güzelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

İpek Kirpik Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Uyguladığımız ipek kirpik perması, ifadenizin anında daha sıcak görünmesini sağlar ve makyaj yapmaktan vakit bulamayanlar için kolaylık sağlayan bir uygulamadır.

İpek kirpik uygulamasını daha uzun süre kullanmak için, yüzünüzü yıkarken kuvvetli bir şekilde ovalamamak, sadece hafif bir bir şekilde su veya yağsız makyaj çıkartıcı ürünler ile yıkanmalıdır. Yüz üstüne yatılmaması gerekir. Hamam, sauna gibi ortamlar kullanım süresini azaltır.

Nerede Yaptırabilirsiniz ?

ipek Kirpik Uygulamasını Buse Güzellik Merkezinde çok güvenli ve rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Şube 1: Kemerkaya Mah. Uzun Sokak Ticaret Mektep Sk. No:2 Trabzon

Şube 2: Kemerkaya Mah. Ziyad Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İş Merkezi Kat/4 Ortahisar/TRABZON

Tel: 0462 326 40 40 | 0532 464 43 73