Hydra Facial Md Power Amerikan Cilt Bakımı

hydra

Hydra Facial Amerikan Cilt Bakımı

Her geçen gün yaşlanmakta olan cildimize gerekli bakımı uygulayarak bu süreci yavaşlatmak isteriz.Yaşlı bir cilde sahip olmayı kim ister ki? Bunun önüne geçmek ve yaşlılığın bize getireceği olumsuzluklardan korunmak aslında çok kolay. Hydrafacial Md Power Amerikan cilt bakım sisteminde kişiden kişiye değişen özel bir başlık kullanılması, en önemli noktadır. Kullandığımız tedavi solüsyonları birleşim ve etki açısından değişen üç farklı solüsyondan oluşmaktadır. Aşamalarda

kullanılan solüsyonda yoğun C vitamini içeriğiyle kollajen yapımının desteklenmesi ve kan damarlarının kuvvetlendirilmesini sağlar. Hydrafacial Md vakumlama sayesinde işlemi aynı bir süpürge gibi düşünebilirsiniz. Cildimizde bulunan tüm siyah nokta ve sivilceleri kolay ve rahat bir şekilde temizlemektedir.

Uyguladığımız seanslar çoğu zaman 30-45 dakika sürmektedir. Cildinize ve ihtiyacınıza bakılırsa meydana getirilen işlemin korunması sebebiyle seans sayısında artış olabilmektedir. Tesiri o denli memnun edicidir ki isteyen hastalarımızda ayda bir ile devam etmenin asla bir sakıncası yoktur. Yaz ve kış aylarında rahatça uygulanabilen bu sistem, hem aktivasyon devri medikal tedaviyle baskılandıktan sonrasında cilt problemlerinde (seboreik dermatit, akne vulgaris vs) ana tedaviyi destekleyici ve alevlenmeleri engelleyici olarak, bununla beraber anti-aging tesir açısından isabetli bir seçimdir. Uygulamanın bilgili, uygun vakum güçlerinde ve kas yönlerine uygun bir halde yapılması son derece önemlidir.

Hydrafacial Md Power Kimler için Önermekteyiz;

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünen kişiler, yüzeysel kırışıklardan ve cilt üzerindeki aşırı yağlanmalardan şikayet eden kişiler için Hydrafacial muhteşem bir seçenektir. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial yapmış olunması önemle tavsiye ediyoruz.

Hydrafacial Md Power İşlemi;

  • Siyah nokta ve ergenlik sivilceleri
  • Cildin nem ve yağ dengesini sağlamak
  • Yağ, kir, sivilce gibi şeylerin vakum ile cilt üzerinden uzaklaştırılması
  • Güneş Hasarlarını iyileştirmesi
  • Düzenli uygulanma durumunda sıkı bir cilde sahip etme
  • Akne İzlerinden kurtulmada.
  • Renk Düzensizliklerinde
  • Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.
  • Nerede Yaptırabilirsiniz ? Hydra Facial Md Power Amerikan Cilt Bakımı uygulamasını Buse Güzellik Merkezinde çok güvenli ve rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.Şube 1: Kemerkaya Mah. Uzun Sokak Ticaret Mektep Sk. No:2 TrabzonŞube 2: Kemerkaya Mah. Ziyad Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İş Merkezi Kat/4 Ortahisar/TRABZON Tel: 0462 326 40 40 | 0532 464 43 73