4 Mevsim Epilasyon

epilasyon

4 Mevsim Epilasyon

18-24 yaş arası ergenlik dönemi sonunda vücut üzerinde çeşitli kıllanmalar gözükmektedir. Estetik açıdan kötü duran bu kılların, tüyler çeşitli yollarla alınmaktadır. Lazer epilasyon ile sonsuza dek tüylerden kurtulabilirsiniz.

Daha estetik görünmenizi sağlamak için 4 mevsim lazer epilasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gözlerin üzerine koruma gözlüğü takarak tüm vücut kılları için uygulama yapabilmekteyiz. Lazer epilasyon selektif fototermolizis prensibi üzerine çalışır. Lazer epilasyonda renkli kıllar üzerinden özgün bir ışığın yoğun olarak gönderilmesi ile kıl kökünde yoğunlaşan ısı enerjisi sayesinde kıl kökünde tahrip meydana getirilir ve bu sayede kıl uzun süreli olarak yok edilir.

Seans Süresi

Lazer epilasyon uygulamasında seans süreleri lazer epilasyonun vücutta uygulanacağı bölgeye nazaran değişmektedir. Örneğin dudak üstü ve çene bölgesine uyguladığımız lazer epilasyon ortalama olarak 4 ile 5 dakikada arasında tamamlanırken, bacaklara yahut sırta uygulanan lazer epilasyon işleminin süresi ortalama 45 ile 60 dakika içinde sürmektedir. Ayrıca kişiye hangi tip lazer epilasyon aygıtı ile uygulama yapılacağı da lazer epilasyon uygulamasının süresini etkileyen öteki bir faktördür. Seans aralarını genellikle 6-8 hafta tutmaktayız.

Nerede Yaptırabilirsiniz ?

Epilasyon Hizmetini Buse Güzellik Merkezinde çok güvenli ve rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Şube 1: Kemerkaya Mah. Uzun Sokak Ticaret Mektep Sk. No:2 Trabzon

Şube 2: Kemerkaya Mah. Ziyad Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İş Merkezi Kat/4 Ortahisar/TRABZON

Tel: 0462 326 40 40 | 0532 464 43 73